خرید تم تولد

تولد، از جمله مناسبت‌های خاص و شادی است که در طول زندگی به آن بها می‌دهیم. از این رو، خرید تم تولد و بادکنک اولین انتخاب ما برای تزئین دکوراسیون جشن تولد محسوب می‌شود، چراکه خرید تم تولد می‌تواند در زمان صرفه‌جویی کند و با استفاده از طرح، نقش و یا کارتون مورد علاقه‌مان جشن تولد را به خاطره‌ای دل‌انگیز برای سال‌های آینده تبدیل کند. در این فروشگاه تم‌های تولد به چند دسته تقسیم شده است که در هر دسته می‌توانید به خرید تم تولد مورد علاقه خود بپردازید.

تم تولد کارتونی: تم تولد کارتونی یکی از انواع تم‌های به فروش رسیده در سلام تولد است که بیشتر کودکان و نوجوانان آن‌ها را انتخاب می‌کنند. در این دسته تم‌هایی همچون تم فروزن، دندونی دختر و پسر، تم دختر کفشدوزکی و غیره قرار گرفته است که اکثراً برگرفته از شخصیت‌های کارتونی هستند. کودکان و نوجوانان عاشق تم‌های کارتونی هستند.

تم‌های طلاکوب: برعکس لوازم کارتونی، تم‌های تولد طلاکوب از جمله محبوب‌ترین ست‌هایی هستند که برای تولد بزرگسالان به کار می‌روند. این نوع تم‌ها حالت کارتونی نداشته و با رنگ‌های زیبا و جذاب به متن طلایی رنگ مزین شده‌اند. این طرح‌ها مناسب میهمانی‌های بزرگسالان و جوانان بوده و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

تم‌های متالایز: تم‌های متالایز، همانگونه که از نام آن‌ها نیز پیداست، به انواع تم‌های تولدی گفته می‌شود که شکل براقی داشته و مناسب میهمانی‌های پر زرق و برق و به ویژه بزرگسالان است. ست‌های متالایز از جمله یکی از محبوب‌ترین لوازم مورد استفاده در تولد هستند که در کنار سایر تم‌ها نیز به صورت مکمل رنگی به کار گرفته می‌شوند.