درباره سلام تولد

در اینجا گرد هم آمده‌ایم تا به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی تم تولد در ایران تمام نیازهای مربوط به لوازم مورد نیاز تولد را رفع نماییم و بتوانیم با تعبیه کردن روش‌های متنوع ارسال، از جمله ارسال رایگان محصولات در زمان و دغدغه‌های شما صرفه‌جویی کنیم. با سلام تولد خیلی سریع لوازم تولد مورد نیازتان را خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید!

خدمات کاملاً آنلاین

افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم با شناسایی درست خلاء موجود در تأمین لوازم تولد، فروشگاه آنلاین سلام تولد را راه‌اندازی کنیم. این آنلاین شاپ مفتخر است اعلام نماید برای خریدهای بالای 150 هزار تومان، که سبد خرید معمول لوازم مورد نیاز تولد محسوب می‌شود، بتواند با سرعت بالا سفارش‌ها را پردازش کرده و با صرفه‌جویی در زمان و عدم درخواست هزینه برای ارسال، دغدغه خرید آنلاین را از بین برده باشد و امکان خریدی آسوده را برایتان به ارمغان آورد. تیم کاری ما همواره سعی دارد با شناسایی موانع موجود در مسیر فروشگاه تم تولد، تجربه خرید را شیرین‌تر کند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت و روش‌های ارسال، برگه‌های مربوطه را مطالعه نمایید.

سلام تولد

تمام دغدغه ما در این فروشگاه این است که بتوانیم تمام دغدغه‌های شما در حوزه فروش اینترنتی را شناسایی کرده و در راستای رفع آن‌ها قدم برداریم. اولین نیاز در هرگونه آنلاین شاپ اینترنتی نحوه پردازش سفارش و ارسال سریع آن است. به همین منظور، در سلام تولد سعی شده است این دغدغه را با ارسال سریع و رایگان سفارش‌ها از بین ببریم.

ارسال در سریع‌ترین زمان ممکن

برگزاری مراسم تولد یکی از مهم‌ترین سنت‌های ما ایرانیان است که در طی دهه‌های گذشته با ظهور تم‌های تولد بیشتر رونق گرفته و برگزاری مراسم‌ها را آسان‌تر کرده است. ولی گاهی اوقات این امکان وجود دارد که تمام کارها به لحظه آخر موکول شده و زمان کافی برای انتظار دریافت خدمات ارسال را نداشته باشیم. به این ترتیب، سعی کرده‌ایم در سلام تولد سریع‌ترین روش‌های ارسال را در نظر بگیریم که بسته در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما مشتری عزیز برسد.

امکان فروش تلفنی و چتی

از دیگر امکاناتی که می‌توان در فروشگاه محلی سلام تولد یافت امکان ارسال و ثبت سفارش به صورت تلفنی، از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و حتی ایمیل است که در آن نیازی به طی فرآیند آنلاین وجود ندارد. بدین منظور می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی مشخص شده با پشتیبان در ارتباط بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست خود را ثبت نمایید. سفارش شما مانند سایر سفارشات عادی پردازش شده و در اسرع وقت به آدرس درخواستی ارسال می‌گردد.