نحوه پرداخت وجه

یکی از مهم‌ترین چالش‌های تمام فروشگاه‌های اینترنتی شیوه‌های پرداخت و اعتمادپذیری پرداخت کاربران است. این برگه بدین منظور تعبیه شده است که شما را با انواع روش‌های پرداخت در فروشگاه سلام تولد آشنا کنیم. جهت پیشگیری از هرگونه مشکل و سو تفاهم بعدی، شما را دعوت می‌کنیم برگه روش‌های ارسال و روش‌های پرداخت زیر را مطالعه نمایید.

1) پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت زرین‌پال

اولین روش، که هم برای مشتریان و هم برای فروشگاه قابل اعتماد و روش ترجیحی است، شیوه پرداخت آنلاین است. به این شیوه می‌توانید با استفاده از تمام کارت‌های عضو شبکه شتاب از درگاه امن زرین‌پال استفاده نموده و پرداخت خود را انجام دهید. برای ارسال رایگان سفارش به صورت آنی پرداخت آنلاین ضروری به نظر می‌رسد.

  • مختص تمام سفارشات صرف نظر از مبلغ سبد خرید و روش ارسال

2) پرداخت از طریق غرفه باسلام

یک روش دیگر که برای افزایش اعتماد شما مشتریان عزیز در فروشگاه سلام تولد تعبیه شده است، عضویت در سیستم باسلام و افتتاح غرفه در این سیستم است. روش کار باسلام به طور خلاصه به این شکل است که ابتدا شما محصولات را سفارش می‌دهید و وجه آن را به حساب واسط باسلام به شکل آنلاین پرداخت می‌نمایید. سپس سفارش پردازش و ارسال شده و شما پس از دریافت مرسوله چنانچه از محصول رضایت داشته باشید با ثبت نظر وجه سفارش برای ما آزاد می‌شود. همچنین فرصت دارید طی مدت 7 روز مرسوله را پس بفرستید و وجه پرداختی خود را از باسلام استرداد نمایید.

برای خرید از غرفه سلام تولد در این سیستم وارد آدرس basalam.com/salamtavalod شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

3) پرداخت درب منزل (ویژه مشتریان تبریز)

با توجه به فعالیت محلی فروشگاه سلام تولد، این امکان بوجود آمده است که تمام مشتریانی که مقصد تحویل بسته‌شان شهر تبریز باشد به شکل حضوری و به هنگام دریافت بسته خود هزینه سفارش را پرداخت نمایند.