خرید بادکنک آنلاین

تنوع بی‌نظیر بادکنک در سلام تولد لبخند را به لبان شما و عزیزانتان می‌آورد!

پرفروش‌های بادکنک ساده
همه دسته‌بندی‌ها

بادکنک ساده

اولین دسته از بادکنک‌هایی که همگی از کودکی از آن‌ها خاطره داریم بادکنک‌های لاتکسی هستند. این نوع بادکنک از جمله ارزان‌ترین و به صرفه‌ترین بادکنک‌هایی هستند که در رنگ‌های بسیار متنوعی عرضه می‌گردند و در انواع بادکنک‌آرایی‌های ساده به کار برده می‌شوند. بادکنک ساده در سلام تولد در انواع لاتکس ساده، پاستیلی، چاپ‌دار، طرح‌دار و خالدار عرضه می‌شوند.

بادکنک کروم

بادکنک‌های کروم از جمله زیباترین بادکنک‌های موجود در بازار هستند که جلوه خاصی را به تزئینات جشن تولد شما می‌بخشند. با خرید بادکنک کروم می‌توانید زیبایی جشن تولد خود را دوچندان کنید. رنگ‌های خاص، ضخامت بالا، در دو نوع ساده و چاپ‌دار از جمله ویژگی‌های بارز این نوع بادکنک‌ها هستند. پیشنهاد می‌کنیم این نوع آیتم‌ها را به ویژه با این قیمت‌ها هرگز از دست ندهید!

بادکنک آب بازی

اگر به دنبال خرید بادکنک آب بازی هستید، جای درستی آمده‌اید! در این فروشگاه بادکنک آبی (آب بازی) به قیمت استثنائی به فروش می‌رسد. این نوع بادکنک‌ها برای سرگرم کردن فرزند دلبند شما طراحی شده است، به ویژه برای فصل تابستان. بادکنک آبی می‌تواند ساعت‌ها فرزند شما را سرگرم کرده و علاوه بر خنکی و بازی، خلاقیت وی را نیز پرورش دهد. این بادکنک‌ها در رنگ‌های شاد و متنوع عرضه می‌گردند.

بادکنک فویلی

از هر چیزی هم که بگذریم از بادکنک‌های فویلی نمی‌توان گذشت! این بادکنک‌ها به نوعی مکمل سایر تزئینات بوده و با توجه به آزادی بیشتر در فرآیند چاپ و شکل‌دهی، از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. این نوع بادکنک‌ها در انواع بادکنک فویلی اعداد، حروف، حیوانات، تم شخصیت، کارتی و مناسبتی، و هپی گرد در این فروشگاه عرضه می‌گردند.

بادکنک 6 اینچی

اگر در زمینه بادکنک‌آرایی کار می‌کنید و یا قصد دارید تزئین بادکنک حرفه‌ای انجام دهید، ما به شما بادکنک‌های 6 اینچی را پیشنهاد می‌کنیم. بادکنک‌های 6 اینچی، همانطور که از نام آن نیز پیداست، سایز کوچکی دارند و برای پر کردن فضای بین سایر بادکنک‌های بزرگ و معمول 12 اینچی به کار گرفته می‌شوند. در این فروشگاه بادکنک‌های 6 اینچ در انواع ساده، کرومی و پاستیلی عرضه می‌شوند.

بادکنک ماری

بادکنک ماری، بادکنک دراز، و یا بادکنک مدل‌سازی نیز از جمله محبوب‌ترین بادکنک‌های موجود در بازار هستند که طرفداران خاص خودشان را دارند. در میان محصولات بادکنکی، فروشگاه سلام تولد انواع بادکنک‌های ماری را نیز عرضه کرده و به فروش می‌رساند. قیمت بادکنک ماری به شکل مقرون به صرفه تعیین شده و در انواع ماری ساده، کروم و پاستیلی عرضه می‌گردد.