نحوه ارسال و تحویل سفارش

زمان شما برای ما ارزشمند است. از آنجاییکه فعالیت ما در حوزه برگزاری مهمانی، به ویژه جشن تولد است، خود را موظف می‌دانیم اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه ارسال و تحویل در اختیار شما قرار دهیم و تا حد امکان شفافیت را در خصوص شرایط و نحوه ارسال افزایش دهیم.

جزئیات ارسال سفارش‌های مشتری، با در نظر گرفتن ابعاد زمان و هزینه به شرح زیر اعلام می‌گردد:

تمام سفارش‌هایی که تا ساعت 21 امروز ثبت و نهایی شوند، روز کاری بعد ارسال می‌شوند.

ارسال مرسوله به سراسر ایران در حالت پیش‌فرض به وسیله پست پیشتاز انجام می‌شود.

هزینه ارسال پستی: 30000 تومان
رایگان برای سفارش‌های بالای 300 هزار تومان

ارسال به تبریز: 18000 تومان
رایگان برای سفارش‌های بالای 180 هزار تومان

توجه: ارسال پیکی به شهر تبریز به ترتیب و بر حسب اولویت، روز کاری بعد برای مشتریان انجام می‌گردد.

تحت هر شرایطی، مشتریان می‌توانند بدون پرداخت هزینه ارسال سفارش را حضوراً و رایگان در محلِ هماهنگ شده تحویل بگیرند. این روش نیازمند مراجعه و هماهنگی با مشتری است.

در سلام تولد همگی بر این باور هستیم که به هنگام برنامه‌ریزی یک جشن تولد زمان‌بندی بیشترین اهمیت را دارد. برای همین است که پردازش به موقع و حساس به زمان سفارش‌ها برایمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که به این ترتیب بتوانیم محصولات مورد نیازتان را با سرعت بالاتر و به موقع به شما تحویل دهیم.

وقتی سفارشی در فروشگاه ما ثبت می‌کنید، بلافاصله پردازش آن را شروع می‌کنیم. بنابراین، تیم سلام تولد با سرعت و به شکل بهینه کار کرده و سفارش شما را با سرعت بسته‌بندی و تحویل پست می‌دهد تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت نمایید.

بر این اساس، پس از ثبت سفارش مطمئن باشید ما هر کاری که از دستمان بر می‌آید را انجام می‌دهیم تا شما آیتم‌های سبد خرید خود را به موقع تحویل بگیرید.