خرید اینترنتی تم تولد در تبریز

برای اولین بار در شهر اولین‌ها: خرید اینترنتی تم تولد تبریز در فروشگاه سلام تولد یکی از خدماتی است که تقریباً برای اولین بار در تبریز ارائه می‌شود. جشن تولد یکی از حساس‌ترین لحظات زندگی هر فرد است، به ویژه وقتی در حال راه‌اندازی آن برای شخص دیگری هستید. علت اهمیت بالای خرید اینترنتی تم تولد در تبریز سرعت پردازش آن است، چراکه شما نیاز دارید لوازم‌تان را با قیمت مقرون به صرفه، سریع و رایگان دریافت کنید و دیگر دغدغه صرف زمان برای خرید تم تولد در تبریز نداشته باشید. پس این اولین مزیت استفاده از خدمات سلام تولد برای شماست: تحویل سریع.

آیکون تحویل سریع در تبریز
تحویل یک روزه تمام سفارش‌ها
آیکون امکان پرداخت درب منزل در تبریز
امکان پرداخت درب منزل
آیکون تحویل محلی در تبریز
امکان تحویل رایگان حضوری تمام سفارش‌ها
آیکون تحویل رایگان در تبریز
تحویل رایگان بالای 150 هزار تومان درب منزل

مزایای خرید اینترنتی تم تولد تبریز از سلام تولد

پیش از این به یکی از نکات اشاره شد؛ با توجه به اینکه این فروشگاه در تبریز فعالیت می‌کند این امکان به وجود آمده است سفارش‌های درون شهری با سرعت بالاتری نسبت به سایر شهرستان‌ها تحویل گردد و درگیر مسائل پستی، بسته‌بندی و غیره نباشیم. به سادگی و به سرعت سفارش خود را ثبت کنید، و یک روز بعد سفارش خود را تحویل بگیرید.

دومین مزیت خرید اینترنتی تم تولد در تبریز از فروشگاه سلام تولد امکان استفاده از خدمات پرداخت درب منزل است. با توجه به اینکه تمام سفارش‌های پردازش شده در این فروشگاه با پیک اختصاصی و یک روزه ارسال می‌گردند، خریدار می‌تواند هزینه کل سفارش را درب منزل و به هنگام تحویل سفارش پرداخت نماید. البته توجه داشته باشید که این امکان فعلاً برای شهرستان‌ها و مناطق اطراف تبریز بوجود نیامده است و تحویل کماکان به روش پستی و مرسوم صورت می‌پذیرد.

و اما سومین مزیت امکان برخورداری از آستانه ارسال رایگان پایین‌تر برای سفارشاتی است که در تبریز ثبت می‌شوند. در حالت عادی ارسال رایگان در این فروشگاه برای سفارش‌های بالای سیصد هزار تومان امکانپذیر است، اما برای سفارش‌هایی که مقصد تحویل آن‌ها شهر تبریز باشد، این آستانه به 150 هزار تومان کاهش یافته است. همچنین هزینه ارسال سایر سفارشات نیز به جای هزینه پستی کامل، هزینه پیکی ثابت 18 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که نسبت به ارسال پستی (حدود 27 هزار تومان) و همچنین سفرهای درون‌شهری بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

از جمله یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای خرید از ما امکان تحویل محلی سفارش است. شما می‌توانید به هنگام ثبت سفارش از داخل شهر تبریز، گزینه «حضوری تحویل می‌گیرم» را در روش ارسال وارد نمایید. بعد از ثبت سفارش با شما تماس گرفته شده و در خصوص محل تحویل هماهنگی می‌گردد. این شیوه به شکل رایگان انجام شده و از مسیر نصف‌راه تا آبرسان امکان هماهنگی وجود دارد.