تم تولد ال او ال (LoL)

تم تولد ال او ال یکی از محبوب‌ترین تم‌های تولد کارتونی دخترانه است که برگزاری جشن را بیش از پیش به یادماندنی‌تر می‌کند. این تم، که به تصاویر عروسک‌های محبوب کارتون و انیمیشن ال او ال مزین شده است ترکیب رنگی فوق‌العاده‌ و فکرشده‌ای دارد. ترکیب رنگی اصلی این تم صورتی و بنفش بوده و رنگ‌های برجسته بسیار زیبایی از جمله رنگ بدن و رنگ آبی را به خوبی پذیرفته و قابل ترکیب و تزئین است.

تم تولد ال او ال سورپرایز دخترانه

تم تولد ال او ال سورپرایز، که همچنین با نام‌های LoL و لول نیز شناخته می‌شود یکی از تم‌های دخترانه بسیار شیک و زیبا است که آمار فروش خود را مدیون عروسک‌های محبوب این کارتون است. این تم در میان نوجوانان و کودکان دختر بسیار محبوب بوده و به سبب ترکیب رنگی فوق‌العاده‌ای که دارد به راحتی قابل تزئین و پیاده‌سازی است. از جمله رنگ‌بندی‌های مهمی که در تم تولد ال او ال به کار رفته است رنگ‌های صورتی، بنفش، آبی، سفید و رنگ بدن (یا نزدیک نارنجی) هستند که اقلام بسیار زیادی از این حیث قابل یافت و خرید است. از جمله نکات قابل توجه دیگر در خصوص ترکیب رنگی می‌توان به انتخاب گلچین رنگ‌ها نیز اشاره کرد. با توجه به محل مورد نظر خود برای تولد، می‌توانید علاوه بر خرید تم تولد ال او ال که شامل ظروف و وسایل تزئین از جمله ریسه است، همچنین به دلخواه خود رنگ‌هایی را گلچین کرده و به همان رنگ بادکنک یا سایر لوازم تولد از جمله نخ زری را از فروشگاه سلام تولد خریداری نمایید.

راز محبوبیت تم تولد lol در چیست؟

جدای از اینکه تم‌های تولد در دهه‌های اخیر محبوبیت روزافزونی را پیدا کرده و علت آن در آسانی، ارزانی، و تأمین اقلام مورد نیاز برای تزئین و یک‌دست کردن جشن تولد نهفته است، تم تولد lol به صورت ویژه به خاطر محبوبیت کاراکترهای این کارتون و عروسک‌های موجود در بازار محبوب شده است.

از سوی دیگر به خاطر رنگ‌های دخترانه‌ی به کار گرفته شده در این تم، تم تولد lol را می‌توان یک تم دخترانه تلقی کرد؛ البته این بدان معنی نیست که کودکان پسر نمی‌توانند از آن استفاده کنند. چراکه برخی از پسران، به ویژه در سنین کمتر، علاقه‌ی زیادی به رنگ‌های طیف صورتی و بنفش داشته و از این رو خرید تم تولد ال او ال می‌تواند برای ایشان نیز بسیار دلنشین باشد.

پیش از این عروسک باربی رکورددار فروش عروسک مد در تمام تاریخ بود. اما در چند سال گذشته، به ویژه سه سال اخیر، عروسک‌های متنوع، جذاب و فانتزی ال او ال سورپرایز کم کم جای باربی را گرفته و به یکی از پرفروش‌ترین عروسک‌های مد تبدیل شده است. محبوبیت تم ال او ال نیز از همینجا نشأت می‌گیرد: لباس‌های زیبا، فانتزی، و سورپرایز کننده.

این تم یکی از محبوب‌ترین تم‌های دخترانه برای مادران سخت‌پسند هم هست!

خرید تم تولد ال او ال دخترانه

اگر قصد خرید این تم محبوب را دارید، به راحتی و با استفاده از چند کلیک پک اقتصادی آن را خرید کنید. تمام محصولات به فروش رفته در سلام تولد به صورت فوری از طریق پیک، پیک اختصاصی، و یا پست پیشتاز و سفارشی به آدرس مشتری ارسال می‌گردند.

انتخاب تم رنگی